DinoFest 2015

Dinozaurowy festiwal to pomysł, który może zachwycić. Cykl dwunastu wystaw związanych z dinozaurami w okolicach Southampton, dostępnych przez całe wakacje, zachęcał rodziców do aktywnego spędzenia czasu z dziećmi i organizowania wspólnych wycieczek. Dzieci zbierały naklejki w każdym z punktów, a za komplet 6 z nich mogły wziąć udział w losowaniu głównej nagrody: wizyty w Muzeum Historii Naturalnej w Londynie. Były też inna nagrody związane z dinozaurami.Zabawa w sam raz dla małych odkrywców ze szkól podstawowych :)

Z uwagi na naszą przeprowadzkę nie daliśmy rady wziąć udziału w całym wydarzeniu. Udało nam się zobaczyć jedynie wystawą w SeaCity Museum w Southampton. Z punktu widzenia odrosłego była ona malutka i nudna ;) Dla dzieci było to wielkie WOW, a naturalnej wielkości ruszający się model T-rexa siał grozę i popłoch ;)
T-rex niestety nie wyszedł na zdjęciach :( Nie przesadzam jednak mówiąc o grozie. Dzieci często się go bały i nie chciały podejść pomimo, że ruszał się niemrawo i ryczał bardzo cicho ;) Zachwyt wzbudzały za to ruszające się triceratopsy ze zdjęcia powyżej. Paczi z filmu "Wędrówki z dinozaurami" ma ogromną rzesze oddanych fanów :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Mrs Foch będzie zachwycona komentarzem - zawsze to kolejny temat do narzekania :)

Copyright © 2014 mrs Foch | blog fotograficzny , Blogger