Jarmark Bożonarodzeniowy w Szczecinie 2016

Jarmark bożonarodzeniowy to atrakcja którą należy oglądać wieczorem. Migoczące światła, zapach grzanego wina, dźwięki kolęd i ten nieuchwytny, świąteczny nastrój . Niestety – jak się komuś zachciało dzieci, to wpada na imprezę w okolicy dziesiątej rano, uruchamia wyobraźnię „jakby było, gdyby wszystko się świeciło” i troluje znajomych, że wcale, ale to wcale nie było kolejek ;)


Pierwszy Jarmark Bożonarodzeniowy w Szczecinie zobaczony.  


Jemiołowy Zakątek

Było sympatycznie. Karuzela i mini-kolejka z Mikołajami zachwyciły dzieci.  Tu Mrs Foch przyznaje ogromnego plusa organizatorom, za to, że atrakcje były darmowe (kupony do nabycia w punkcie informacji na końcu Alei Kwiatowej oraz w informacji turystycznej w szklanym pawilonie). Piękne kolorowe stragany zachęcają, aby pomyszkować i coś kupić. Zapach grzanego wina nakazywał żałować, że człowiek przyjechał samochodem. Mnóstwo świecących dekoracji obiecywało wspaniały nastrój wieczorem. Tu Mrs Foch zachwyciły karoce – niejeden Kopciuszek w wersji mikro był nimi oczarowany :) Był też Mikołaj i płaczące dzieci, którym rodzice usiłowali robić zdjęcia ;)

Aleja Kwiatowa w Szczecinie

Karuzela Wenecka

W oczekiwaniu na świętego Mikołaja :)

Kolejka dla dzieci.

Świąteczne stragany.

Świąteczne stragany.

Choinka z płyt CD.

Plac Żołnierza Polskiego

Plac Żołnierza Polskiego

Kareta

Świąteczne dekoracje na Placu Żołnierza Polskiego.

Sobotnia wycieczka była bardzo przyjemna i Mrs Foch życzy organizatorom, aby kolejne edycje rosły w siły i pęczniały od kolorowych światełek ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Mrs Foch będzie zachwycona komentarzem - zawsze to kolejny temat do narzekania :)

Copyright © 2014 mrs Foch | blog fotograficzny , Blogger