7 najlepszych zdjęć października


Październik to przejściówka. Kolory jesieni, zdezorientowane insekty i coraz mniej słońca. Wyprawy na łąkę zyskują sens - mrs Foch wreszcie spotyka się ze wschodzącym słońcem.Nie każda wyprawa w chaszcze owocuje fantastycznymi zdjęciami. Każda daje za to mnóstwo satysfakcji i pozwala szkolić warsztat.

1. Pająk, który wypiął zadek na mrs Foch.  Zajęty swoimi pająkowymi sprawami. Kiedy zobaczył wymierzony w niego obiektyw, przyczaił się i pokazał gdzie ma cudzą potrzebę zrobienia przyzwoitych zdjęć. 

pająk

2. Przymrozek.  Szansa na cudne zdjęcia plus możliwość odmrożenie tyłka w gratisie.  Z małym zastrzeżeniem – nie wolno oddychać. Oddech roztapia kryształki lodu :)

przymrozek

3.Kosmiczna piękność – chrobotek. Robienie zdjęć tylko na kolanach, a czasem i na brzuchu. Malownicze pozycje, jakie fotograf przyjmuje w krzakach - bezcenne :D 

chrobotek

4. Łąka. Tak po prostu – czasem najprostsze zdjęcia są najpiękniejsze.

trawy i bokeh

5.Pająk tak malutki, że w zasadzie niewidoczny. Kiedy mrs Foch walczyła z pajęczyną, błyskami, rozmyciem nagle w obiektywie zobaczyła właściciela sieci. Zawał murowany ale zdjęcie zrobione. 

pająk

6.Poranny przymrozek i wschodzące słońce. Nie ma opcji zrobienia brzydkiego zdjęcia.

łąka, przymrozek, wschód słońca


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Mrs Foch będzie zachwycona komentarzem - zawsze to kolejny temat do narzekania :)

Copyright © 2014 mrs Foch | blog fotograficzny , Blogger